REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Chcąc zapewnić naszym Użytkownikom najwyższą jakość świadczonych usług, a jednocześnie w trosce o poszanowanie przysługujących im praw, Polska Liga Wirtualnych Klubów informuje, iż gromadzenie oraz przetwarzanie danych osobowych Użytkowników odbywa się na następujących zasadach:

Jakie dane zbieramy?
W celu skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, prosimy Cię o podanie imienia oraz adresu e-mail. Aby dokończyć proces, potrzebujemy także Twojej zgody na przetwarzanie tych danych.
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie, dotyczące jej dane, a w szczególności adres IP, nazwa domeny, system operacyjny czy wykorzystywana przez Ciebie przeglądarka, zbierane są automatycznie. Na Twoim komputerze mogą zostać zapisane także niewielkie pliki statystyczne (cookies), które pomogą nam jak najbardziej dostosować stronę do Twoich potrzeb. Nie są one w żaden sposób groźne dla Twojego komputera. W każdej chwili możesz zaprzestać ich wysyłania, dostosowując odpowiednio ustawienia przeglądarki lub nie wyrażając zgody, podczas gdy zostaniesz o to poproszony (może to oznaczać ograniczenie funkcjonalności serwisu)

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Mariola Fatyga, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „BAMARI Mariola Fatyga”, ul. Krzywa 43, 28-300 Jędrzejów, właściciel marki ESC esportcup.pl oraz Polska Liga Wirtualnych Klubów.
Z administratorem danych skontaktować się można drogą pocztową pod wskazanym powyżej adresem lub za pomocą poczty elektronicznej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W jakim celu gromadzimy i przetwarzamy Twoje dane?
Twoje dane wykorzystujemy w celu zapewnienia Ci sprawnej obsługi, umożliwienia kontaktu poprzez stronę oraz na potrzeby prowadzenia statystyk oraz analiz.
Podstawą prawną na wykorzystanie danych jest udzielona przez Ciebie zgoda lub też uzasadniony interes administratora (analiza i statystyka).

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
Twoje dane mogą być przetwarzane poprzez wykorzystanie wtyczek lub też innych narzędzi pochodzących z serwisów społecznościowych (m.in. Facebook, Twitter, YouTube itp) oraz wykorzystanie narzędzi analitycznych, takich jak np. Google Analytics. Przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa Twoich danych, dlatego połączenie z naszą stroną szyfrowane jest za pomocą certyfikatu SSL.
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim, o ile nie będą tego wymagały bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa.

Przez jaki okres wykorzystujemy Twoje dane?
Twoje dane osobowe wykorzystujemy do czasu wycofania Twojej zgody lub też zgłoszenia skutecznego sprzeciwu.

Czy udostępnianie danych jest konieczne?
Pamiętaj, że wyrażenie zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże odmowa może ograniczyć możliwość korzystania ze strony w całości lub też części.

Jakie przysługują Ci prawa?
W stosunku do Twoich danych osobowych przysługują Ci następujące uprawnienia:

  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Twojej osoby;
  • sprostowania danych;
  • żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia;
  • usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania;
  • wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Twoich danych osobowych;
  • przeniesienia Twoich danych osobowych.
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych, nie ma to jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody